SorularinizaCevaplar.pdf
PDF-Dokument [233.0 KB]
Gerekli olan belgeler
Gerekli Belgeler2019.pdf
PDF-Dokument [208.9 KB]
Bakim Belgesi
Bakim Belgesi.pdf
PDF-Dokument [127.3 KB]

Sitemize hoşgeldiniz !

 

Derneğimiz, 30 ocak 1991 de Frankfurt Oberfinanzdirektion (Gelirler Genel Müdürlüğü) tarafından „Lohnsteuerhilfeverein“ (vergidenkleştirme derneği) olarak tanındı ve hizmete başladı.

25 yıldır memurlara, işçilere ve emeklilere,  serbest çalışmayan avukat ve doktorlara dernek üyeliği karşılığında vergi denkleştirme işlemlerinde yardımcı olmaktadır.

Derneğimiz çalışanları, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve devamlı yenilenen bilgieri sayesinde; vergi denkleştirme konusunda uzman olarak kusursuz hizmet verirken, almanca, türkçe ve ingilizce  olarak üyelerimizin çoğunluğunun ana dillerinde yardımcı olmaktadır.

Tabiidir ki, vergi beyannameleri işlemlerinde kesinlikle bilgi ve belgelerin gizliliği ve bilgilerin saklanması ana düsturumuzdur.

Modern çağın gereği olan tüm teknik donanımlar sayesinde, işlemler derneğimiz tarafından  tamamlanıp, bilgiler elektronik olarak  (ELSTER) maliyeye gittikten sonra, gerekli evrak da maliyeye gönderilmektedir. Bilgi ve belgelerin  kaybolması kesinlikle söz konusu değildir.

Kurulduğu günden itibaren bize sadık olarak kalan ve bizi yüzlerce arkadaşına tavsiye eden çok sayıda üyemizin olması, başarılarımızın bir kanıtıdır.

25 yıldır bize işlemlerini yaptıranların yanında, daha sonra tavsiye yoluyla gelen üyelerimiz de bizden memnun olduklarını açıkça dile getirmektedirler.

Almanya` da başka şubesi olmayan ve tamamen kendi ayakları üstünde duran bir dernek olarak, 2019 yılında 5.000 ün üzerinde üyemize yardımcı olmuş bulunuyoruz.

Herkesin hiç çekinmeden sorularına cevap bulabileceği ve büyük memnuniyetle evine gittiği bir kuruluşuz.

Sayfamızda, vergi denkleştirmede gerekli belgeler listesi üç dilde yayınlanmıştır.

Karşılıklı güven, tecrübe, kalite ve angajman bizim felsefemizdir.

Özel sorularınız için bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gerekli cevabı bulmaya gayret göstereceğiz.

'Şikayetlerinizi bize, memnuniyetinizi dostlarınıza söyleyiniz ' düsturundan hareket ederek, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Diplom-Volkswirt Asım Tozoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

Adresse

Lohnsteuerhilfeverein Tican (Krone) e.V.

Schwalbacher Str. 58

60326 Frankfurt am Main

Kontakt

Telefon: +49 (0) 69-73 19 19 

Telefax: +49 (0) 69-73 99 71 63

E-Mail: info@tican-krone.de
*English speaking clients: contact@tican-krone.de

 

Unsere Öffnungszeiten

Montag, Mittwoch, Freitag11:00 - 17:00
Bitte beachten Sie, dass wir an Feier- und Brückentagen nicht geöffnet haben. ******** INFO ******** Büro ist vom 25. März bis 12. April 2024 geschlossen.

Druckversion | Sitemap
© Lohnsteuerhilfeverein Tican (Krone) e.V.